KONST / Litografier / Färglitografier 13195417
nr 1319 5417
Gary Kuehn
(f. 1939), USA
Färglitografier, 2 st, Kompositioner. Signerad, numrerad 14/36 respektive 5/36, oramade lösa blad. Bladets mått: 49,5 cmx66,5cm
Gary Kuehn, amerikansk bildkonstnär född 1939, Plainfield, New Jersey.
Utrop:
500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 13 april 2020
kl 20:47:30
1.100 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
Gary Kuehn
Läs mer om Gary Kuehn